top of page

AKTUALNOŚCI

Chrupex w Chinach!
 
We wrześniu reprezentant owaliśmy województwo łódzkie w programie promocji gospodarczej łódzkich strategicznych sektorów gospodarczych na Dalekim i Bliskim Wschodzie podczas światowych wydarzeń gospodarczych w kategorii innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze. W misji gospodarczej do Pekinu nawiązane relacje handlowe umożliwiają dopasowanie składu produktów oraz opakowań do potrzeb chińskiego konsumenta, a w konsekwencji eksport produktów do Chin.
Pełna relacja pod adresem: http://www.powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/chrupex-promowal-w-chinach-firme-i-powiat-r15826
XII międzynarodowe targi żywności ekologicznej i naturalnej NATURA FOOD
VII targi ekologicznego stylu życia beECO
Jako podwystawca województwa łódzkiego, w październiki wzięliśmy udział w targach ekologicznej żywności promując nasze chrupki o smakach owocowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej informacji pod adresem: http://www.targi.lodz.pl/targi/347-xii-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-naturalnej-natura-food-viii-targi-ekologicznego-stylu-zycia-beeco/informacje
Jesteśmy firmą na medal!

W kwietniu odebraliśmy statuetkę najlepszej firmy rodzinnej przyznanej przez powiat bełchatowski.

W konkursie brano pod uwagę wyniki finansowe, tworzenie nowych miejsc prac, sięganie po środki zewnętrzne, inwestowanie w nowe technologie, zatrudnianie osób niepełnosprawnych, działania na rzecz ochrony środowiska i dla budowania własnej marki. 

 

Więcej informacji pod adresem: http://www.powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/medale-i-dyplomy-rozdane-najlepszym-firmom-r15427

IMG_7264 2.JPG
IMG_7920.jpg
firma.jpg

Zapytanie ofertowe zgodnie z procedurą rozeznania rynku.

F.P.H. Chrupex. s.c. A. G. Łyga zaprasza w dniu 1 września 2018 roku do składania ofert w ramach rozeznania rynku
w związku z zamiarem przystąpienia do projektu pod nazwą „Podjęcie współpracy z projektantami przez Chrupex S.C. celem wzbogacenia oferty o nowe produkty spożywcze" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój
2014-2020 oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.
 

Termin nadsyłania ofert to 30 września 2018 roku.

Szczegóły w załączonym poniżej pliku PDF o nazwie "Rozeznanie rynku 01.09.2018".

Działamy społecznie!

W swojej długoletniej historii zawsze wspieraliśmy lokalną społeczność. Byliśmy fundatorami nagród “Tygodnia Niemieckiego” w Samorządowym Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Bełchatowie w 2008, 2010 i 2013 roku.
W kwietniu zostaliśmy partnerem "Biegu SGH" w Warszawie, podczas którego tysiąc biegaczy zbierało fundusze dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Ponadto zostaliśmy darczyńcami święta plonów - Dożynek Powiatu Bełchatowskiego we wrześniu 2019 roku oraz wydarzenia Mixer Regionalny na 100-lecie województwa łódzkiego.

Jeśli rozwijasz ciekawą inicjatywę - napisz do nas!

Chrupki kukurydziane, chrupex, kolorowe chrupki, chrupki czekoladowe, chrupki truskawkowe, chrupki, zdrowe chrupki.

bottom of page